Články

Sklady, ocelové konstrukce
Sklady (ocelové konstrukce) pro zboží, výrobní suroviny i samotné výrobky, jsou důležitou součástí výrobců a obchodníků. Sklady a ocelové konstrukce mají velkou výhodu v rychlosti výstavby.
Sportovní tribuny
Moderní sportovní tribuny, jejichž ocelové konstrukce kompletně dodává, montuje i přestavuje firma Kovopor Strmilov s.r.o., jsou vybaveny s komfortem, zařízením i bezpečností s protipožárními a únikovými opatřeními.
Haly a jejich technologie navrhujeme tak, aby účelově vyhovovaly všem moderním požadavkům - ekonomickým, praktickým a bezpečnostním. Dodáváme atypické haly a typizované haly.
Haly
Haly a jejich technologie navrhujeme tak, aby účelově vyhovovaly všem moderním požadavkům - ekonomickým, praktickým a bezpečnostním. Dodáváme atypické haly a typizované haly.
Modernizace výtahových šachet realizovaných před řádkou let již nesplňuje technické ani estetické požadavky. Především z těchto důvodů se začíná přemýšlet o jejich modernizaci nebo výměně.
Ocel vstoupila bezpochybně i do 21. století jako jeden z nejvýznamnějších a nejvšestranněji použitelných stavebních materiálů. Ocel je vyráběna a používána ve své široké výrobkové a jakostní škále.
Montáž ocelových konstrukcí
Montáž ocelových konstrukcí je prováděna podle účelu využití objektu a platných evropských norem. Konstrukce se sestávají ze sloupů, rámů a pomocných konstrukčních prvků. Výroba ocelových konstrukcí firmy Kovopor Strmilov s.r.o. splňuje náročné konstrukční požadavky k vytváření potřebných prostorů s požadavkem na vysokou pevnost, tuhost, stabilitu a ochranu.
Jeřáby a jeřábové dráhy
Naše společnost Kovopor s.r.o. patří k předním výrobcům jeřábové technologie. Jeřáby, jeřábové dráhy, podvěsné drážky a systémy vyrobené a dodané firmou Kovopor s.r.o. jsou montovány za podmínek splnění všech bezpečnostních předpisů a pod dozorem zkušených pracovníků firmy.
V dnešní průmyslové společnosti většina lidí výrobky z ocelových trubek nějak zvlášť nevnímá a přehlíží je, protože se staly běžnou součástí našeho každodenního života.
Ocelové konstrukce, stožáry
Kovopor Strmilov s.r.o. vyrábí vysoké ocelové stožáry jako svojí další výrobní řadu, kterou doplňuje tradiční nabídku ocelových konstrukcí. Vysoké stožáry jsou velmi náročné na technickou přípravu, výrobu i montáž samotnou.