Haly

Haly ze slitin ocele vyrábíme a také je montujeme. Můžeme nabídnout jejich širokou škálu provedení s různými druhy technologií zaměřených na konkrétní požadavky zákazníka. Dodáváme atypické haly a typizované haly. Realizovali jsme například konstrukci sportovní haly Slavonice (únor 2009).

Haly a jejich technologie navrhujeme tak, aby účelově vyhovovaly všem moderním požadavkům - ekonomickým, praktickým a bezpečnostním. Ocelové haly oplášťujeme konstrukcemi s možností pestrého výběru použitých materiálů (hliníkový nebo lakovaný pozinkovaný plech, sendvičové panely s několika druhy izolace). Zmíníme-li naše reference, v roce 2011 jsme postavili čtyři ocelové haly pro chov prasat na farmu Vrbina Veľký Meder, dodali jsme ocelové konstrukce přístavby haly pro strojírny v Chropyni atp. Výčet staveb naleznete v našich referencích.

Ocelové haly

Velké haly jsou součástí velkých dopravních uzlů, kterými cestuje větší počet osob, zde se jedná zejména o haly u velkých nádraží (nádražní hala) nebo na letištích (letištní, resp. odbavovací hala).

Specializované haly určené pro průmyslovou výrobu či průmyslovou montáž se označují jako tovární haly, případně montážní haly. Do velkých hal jsou také velmi často umístěna velká nákupní a obchodní centra v hypermarketech a supermarketech. Velké výstavní haly můžeme spatřit také na výstavištích.

Jako firma Kovopor s.r.o. se zabýváme kompletní dodávkou hal i pro zahraničí – například výroba a montáž ocelové konstrukce haly masokombinátu Maximovskij – Kaluga (Ukrajina). Haly dodáváme od přípravy projektové dokumentace hal, přes jejich samotnou výrobu, až po konečnou montáž hal s předáním díla dle platných norem EU.