Sklady - ocelové konstrukce

Sklady (ocelové konstrukce) pro zboží, výrobní suroviny i samotné výrobky, jsou důležitou součástí výrobců a obchodníků. Sklady jsou mezi nejvíce žádanými nemovitostmi mezi investory zahraničními i českými. Pro výrobce, obchodníky, dopravce, poskytovatele nejrůznějších služeb i státní instituce, mají sklady a ocelové konstrukce důležitý význampro bezpečnost uskladnění jejich komodit. Mnohdy sklady z ocelových konstrukcí nahrazují garáže a hangáry pro strojní techniku.

Sklady a ocelové konstrukce mají velkou výhodu také v rychlosti výstavby. Kromě budování staveb betonem vylévaných nosných konstrukcí. Základní ocelové konstrukce na stavění skladů jsou rámové konstrukce. Pro větší rozpon nosných dílců se používají konstrukce příhradové.

Sklady (ocelové konstrukce) dodávané firmou Kovopor Strmilov s.r.o. vynikají vysokou životností. K povrchovým úpravám patří kvalitní nátěrové soustavy nanášené na tlakově otryskanou ocelovou konstrukci. Žárové zinkování se řadí ke kvalitnější povrchové úpravě menších dílců účinné proti povětrnostním vlivům.

Firma Kovopor Strmilov s.r.o. nabízí sklady a ocelové konstrukce s kompletní projektovou dokumentací, montáží včetně požadovaného opláštění – vše podle současných platných norem a certifikátů kvality EU.