Sportovní tribuny

Již v dobách Antiky, v dobách řeckých olympijských her, byly pro sportovce nutné prostory k jejich sportovnímu klání, které mělo původně nahrazovat utkání národů v útrapných bitvách na válečných polích. Antická sportoviště byla mimo jiné také vybavena prostory, jako jsou sportovní tribuny.

Sportovní tribuny chránily pořadatele i diváky před silným sluncem, větrem i deštěm. Zároveň poskytovaly soukromí a dostupnost servisu s širokým otevřeným výhledem, který je u sportovních tribun samozřejmou nutností.

Je tomu tak i dnes. Jen s tím rozdílem, že moderní sportovní tribuny, jejichž ocelové konstrukce kompletně dodává, montuje i přestavuje firma Kovopor Strmilov s.r.o., jsou vybaveny s větším komfortem, zařízením i bezpečností s protipožárními a únikovými opatřeními.

Firma Kovopor Strmilov s.r.o. realizuje projekty sportovních tribun, které vyrábí, montuje a připravuje k specifickým nárokům na bezpečné a pohodlné používání.

V Dačicích na fotbalovém stadionu proběhlo firmou firmou Kovopor Strmilov s.r.o. zastřešení sportovní tribuny. Pevná a vzdušná konstrukce je vytvořena z uzavřených profilů.

Dle přání zákazníka se ocelové komponenty povrchově upravují žárovým zinkem, práškovou barvou – komaxitem nebo syntetickým nátěrem. U menších sportovních tribun je možná kombinace žárového zinku a komaxitu.

Sportovní tribuny jsou navrhované a vyráběné dle platných norem pro EU.